LV | RU

10 % atlaide visiem pakalpojumiem tulkojuma birojā "Tulkojumi centrs"

0.50
102天: 19小时: 43分钟
已售出 0
可购买 20
服务开始时间 2020.09.02 08:17

- Neaizmirstiet paņemt līdzi izdrukātu GOmarket kuponu – to būs nepieciešams uzradīt tulkojuma birojā

- Adrese un kontakti

  Birojs -  Merķeļa  1-506, 67220086;  e-mail: tcentrs@latnet.lv

已售罄

Mūsu tulkojumu birojs nodarbojas ar jebkura veida rakstveida tulkojumiem praktiski  jebkurā valodā un nozarē, pateicoties saliedētam un augsti  profesionālam tulkotāju kolektīvam. Bez tulkojumiem, mūsu centrs piedāvā  tādus papildu pakalpojumus kā dokumentu notariālais apstiprinājums,  pirms  drukas sagatavošana, dokumentu/ tekstu korekcija un tā tālāk.

Mēs tulkojam vienkāršus un sarežģītus tekstus: žurnālu un avīžu rakstus, patentus, dibināšanas dokumentus, pilsoņu  personīgos dokumentus, biznesa plānus, investīciju projektus, dažāda  veida instrukcijas utt.

Mums ir izveidojies pastāvīgs ārštata darbinieku loks. Bez izplatītajām Eiropas valodām mūsu tulkojumu birojs apkalpo praktiski visas skandināvu, austrumu un citas retas valodas.

Mēs neesam viena no tām tulkojumu aģentūrām vai birojiem, kas strādā ar dempinga cenām, piesaistot jaunus tulkotājus iesācējus  vai izmantojot datorizētās tulkošanas programmas. Pretenzijas attiecībā  uz kvalitāti nesaņemam, pie tam mūsu tulkošanas pakalpojumu cenas ir  visai mērenas. Visus mūsu tulkojumus pārbauda korektori, kas nodrošina  to pastāvīgi augsto kvalitātes līmeni, ko atbilstoši novērtē mūsu  klienti.

Attiecībā uz pasūtījuma izpildīšanas ātrumu klients pats nosaka termiņus, vadoties pēc mūsu ieteikumiem. Paraksti  tekstu ar apjomu 5 - 10 lappuses mēs tulkojam 1 - 2 diennaktis.  Piemaksāt par steidzamību nepieciešams tikai gadījumos, kad pasūtītājs  izvirza nereālus darba izpildes termiņus

Konfidencialitāte Mūsu Tulkojumu birojs  piešķir lielu nozīmi informācijas, ko pasūtītājs nodod rakstveida  tulkošanai un ko iegūst mūsu darbinieki tulkošanas laikā,   konfidencialitātes saglabāšanai.

您的问题

如何找到我们

公司信息

公司网站

LĪDZĪGAS AKCIJAS