LV | RU

Atjaunojoša sejas procedūra - Galvaniskā sistēma

17.00
42d. 5st. 59min.
jau nopirka 0
vēl atlikuši tikai 10
Kupona derīguma termiņš: 02.09.2019 18:00

- Procedūras ilgums: līdz 45 minūtēm

- Pēc procedūras  rezultāts redzams uzzreiz!

- Obligāts iepriekšējs pieraksts: +371 20277123.

- Ja ir nepieciešams pārcelt rezervāciju, lūdzam par to brīdināt savlaicīgi (24 st).

- Viens kupons – viena procedūra.

-Ieteicamais kurss vairākas reizes, atkarībā no ādas stāvokļa.

Kupons, ko Jūs izvēlējāties vairs nav pieejams.

Ikviena sieviete vēlas izskatīties satriecoši jebkuros apstākļos. Katrā no mums mīt “dieviete”, kura vēlas tikt pamanīta. Ja vēlies, lai Tava āda ir kopta, veselīga un maiga kā zīds, tad izmēģini procedūru un izbaudi izcilu rezultātu jau pirmajā reizē par īpašu cenu.

Šodien mūsdienu tehnoloģijas ļauj sasniegt optimālus ādas atjaunošanas rezultātus ar maigu metožu palīdzību, kas ir labvēlīgas gan mūsu ādai, gan audiem.

Procedūras gaita:

 Ādas attīrīšana un sagatavošana procedūrai;

  • Pīlings: pateicoties, pasaulē pirmajai galvaniskai pīlinga maskai ar dziļo pīlingu, āda kļūst zīdaina, mirdzoša un gluda.
  • Ādas tīrīšana & detoksikācija: Netīrumi no ādas dziļākajām porām sasniedz ādas virsmu negatīvas jonoforēzes iedarbības rezultātā tā, lai āda būtu perfekti sagatavota sekojošajai dziļajai apgādei ar augsti efektīviem serumiem.
  • Mīmikas muskuļu dziļā relaksācija: Izteiksmes krunciņas tiek efektīvi samazinātas ar pasaulē pirmo dziļo slāņu galvaniskās maskas sistēmu. Āda saglabā tās dabisko izskatu, izmantojot neparastu sejas muskuļu relaksantu, kura iedarbība pilnā mērā izpaužas otrā rītā, jo tas ievadīts dziļākajos ādas slāņos ar pozitīvu jonoforēzi. Aizvietotājs procedūrām ar botulīna toksīnu.
  • Acu zona: Tiek veikta procedūra ap acīm. Speciāls bioloģiski aktīvo vielu biomolekulārs hialurona komplekss, pateicoties mikrovibrācijas maigām svārstībām, efektīvi tiek ievadīts ar akurātas masāžas palīdzību jūtīgajā ādā apkārt acīm. Noņem tūsku, tumšos lokus un mazina sīkās grumbiņas.
  • Krēms – Perfekta ādas kopšana beidzas augšējos ādas slāņos. Izvēlētā jūras aļģu kombinācija spēcīgi iedarbojas uz brīvajiem radikāļiem dienā (diena krēms) un reģenerē ādu naktī (nakts krēms).

Procedūru nav ieteicams izmantot:

ādas infekcijas vai iekaisumi

epilepsija, astma

ādas asinsvadu problēmas

pārmērīgs daudzums metāla zobu daļu vai pildījumu

sejas pīrsings, sejas / galvas metāla daļas vai ieliktņi

herpes, sinusīts

atklātas bojātas ādas zonas uz sejas/ svaigas brūces

onkoloģiskas saslimšanas

sirds elektrokardiostimulators

sirds-asinsvadu slimības

grūtniecība


Jūsu jautājums

KĀ MŪS ATRAST

Informācija par kompāniju:

LĪDZĪGAS AKCIJAS